Hakkımızda

AsistBio

Asist AWC Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Asist İç ve Dış Ticaret A.Ş. kurulduğu 1988 yılından itibaren çok farklı sektör ve sanayi kollarında başarıyla yürüttüğü faaliyetlerine, 2013 yılından itibaren kendi alanında dünyanın en büyük ve tanınmış firmalarının kişisel sağlık ve güvenlik testleri alanındaki distribütörlüklerini ekleyerek sağlık sektörüne de adım atmıştır.

Dünyada son 10 yıl içerisinde önemi gittikçe artan yaşam kalitesini yükseltme ve kişiselleştirilmiş teşhis/tedavi konseptleri, güvenilir medikal testlere  olan ilgiyi inanılmaz derecede artırmıştır.

Yakın gelecekte, kişiselleştirilmiş teşhis/tedavi konseptinin en önemli parçalarından biri olacağına inandığımız özel testler alanında faaliyetlerimizi geliştirerek sürdürmek amacıyla 2017 yılında Asist AWC Sağlık Hizmetleri A.Ş.’yi kurduk.

Bünyemizde bulunan Yorktest Gıda İntolerans Testi ve Psychemedics Saç Telinden Uyuşturucu Testlerine 2023 yılından itibaren kendi test markamız Asist Bio olarak Toxicologia Pardini laboratuvarları ile işbirliğimiz sonucunda AsistBio Saç Telinden Uyuşturucu Testini  ve MedBazis laboratuvarı ile AsistBio Mikrobiyota Testini eklemiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Amacımız
Klinik çalışmalarla güvenilirliği ispatlanmış kişisel sağlık ve güvenlik testlerini, test sonrası hizmetleriyle birlikte ihtiyaç duyan kişi ve kurumlara tanıtmak ve sunmak
Misyonumuz
Toplumun sağlık ve yaşam kalitesini arttırmaya çalışmak
Vizyonumuz
Satışını gerçekleştirdiğimiz testleri ülkemizde kurmayı planladığımız laboratuvarlarda yaparak bölge ülkelere de sunmak