İşyerleri için Uyuşturucu Testi

Kişisel Uyuşturucu Testi

blank
AsistBio saç telinden uyuşturucu testi, ülkemizde kullanımı yasak bütün psikoaktif maddeleri kapsayan paneli ve geçmişe yönelik kullanımı tespit imkanıyla “Uyuşturucudan Arındırılmış İşyerleri” için tam aradığınız testtir.

Yasadışı madde kullanan çalışanları tespit etmenin en etkili yolu işyerlerinde uygulanan uyuşturucu testleridir. Her ne kadar bu testler bir ön yatırım gerektiriyorsa da güvenilir bir testin maliyeti, uyuşturucudan arındırılmış ve güvenli bir işyerinin sağlayacağı avantajlarla fazlasıyla karşılanabilir. İşe alım sürecinde ve mevcut personele random yöntemiyle düzenli olarak yapılan testlerin amacı ise potansiyel kullanıcılar ile tekrar kulanmaya başlayan çalışanları belirleyebilmektir. Bu testler sayesinde iş müracatında bulunanlar ve çalışanlar uyuşturucu testi isteneceğinden haberdar olacaklarından ya madde kullanımından kaçınacaklar veya buna uygun bırakma planları yapacaklardır. Gerek işe alım sürecinde gerekse random olarak uygulanacak programlarda AsistBio saç telinden uyuşturucu testini tercih etmenin avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

AsistBio Saç Telinden Uyuşturucu Testinin Avantajları

AsistBio saç testinden geçeceğini bilen madde kullanıcılarını iş başvurusu yapmaktan caydırır.
Diğer test yöntemleriyle yapılan bire bir değerlendirmelerde AsistBio saç testinin 6-10 kat daha fazla kullanıcıyı tespit ettiği ortaya çıkmıştır.
Biyolojik olmayan numuneler günlük hayat akışınızı etkilemeyecek şekilde ev ortamınızda rahatlıkla alınabilir.
Hileli numune alım taktiklerine izin vermez.
Alınan numuneler sıcaklık ve soğukluktan etkilenmez, kolayca saklanır ve sevk edilir.
blank

BİZE ULAŞIN

    TEKLİF AL

    Testlerimiz hakkında detay ve fiyat bilgisini öğrenmek için dilerseniz iletişim formumuzu doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

    +90 216 527 7 527

    blank